Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«ВІДРОДЖЕННЯ» НЕ ВИПРАВДАЛО НАДІЇ…(ФОТО)

Керівник залізничного підприємства, член партії «Відродження», готується позбавити мешканців Чопа централізованого опалення. Втім, депутатів-залізничників у Чопській міській раді ця перспектива не тривожить, і вони мовчазно спостерігають ….Мова, насамперед, йде про начальника Будівельного Управління № 5 Львівської залізниці п. Павлика С.Є...

У першу суботу серпня в Чопі розігрувався кубок Львівської залізниці з міні-футболу. Подія для маленького містечка небуденна. Стадіон «Локомотив» для закарпатських футболістів-залізничників виявився щасливим - вони зайняли перше місце.

В цілому спортивні змагання вдалися, а залізничники вкотре показали, що вони вміють не тільки добре працювати, але і змістовно відпочивати. Втім, як буває завжди, не обійшлося і без звичної ложки дьогтю …

Річ в тому, що окремі місцеві політичні очільники, застосовуючи адмінресурс керівників залізничних підприємств, не оминули можливості використати спортивні змагання для PR-шоу своїх партій. Зокрема на стадіоні традиційно почепили прапори уже добре призабутої партії «Відродження».
Щоб цього не виявилося замало, організатори розмістили там ще й агітпалатку цього ж походження. Інша недоречність, яку мали можливість спостерігати відвідувачі футбольного змагання, містилася у вигляді транспарантів з символікою чопського підприємства "ЄвроТЕВ", вивішених перед самими трибунами. Не берусь судити, чиїми старанням відбулося таке оформлення стадіону, але підозрюю, що без втручання начальника ЕвроТЕВ п. Ломова, який за сумісництвом є головою міської організації партії «Відродження», тут не обійшлося. Потрібно віддати належне іншим керівникам залізничних підприємств Чопа, які виявилися скромнішими і не піддались спокусі подібної самореклами.

Неприкрита реклама політичних партій, далеко не те чого чекають чопівчани йдучи на футбол. Неважко спрогнозувати наслідки, якщо за прикладом «Відродження» на футбольний матч прийдуть представники місцевих осередків політичних партій від НУНС, БЮТ, ЕЦ, ПР, БЛ, КМКС… зі своїми прапорами. Певно, що якість футболу від цього не покращиться, а ось напруга в середовищі вболівальників створиться однозначно. Чи потрібно це в Чопі? Звичайно, що ні.

Зрештою, можна було б закрити очі на ці дитячі забави дорослих дядечків, якби вони не були ще й депутатами партії…«Відродження» в Чопській міській раді, які чомусь напрочуд забули, що в цій якості вони повинні захищати інтереси міської громади. Ну, судіть самі: нещодавно чопські «відродженці», які є стержнем, складовою місцевої влади, що називається «профукали» Локомотивне депо Чоп, «віддавши» його в Мукачево.

У цій ситуації доречно також пригадати інший яскравий приклад «батьківської турботи» членів партії «Відродження» про чопівчан, яка реалізується через її «кращих» представників у владі. Мова, насамперед, йде про начальника Будівельного Управління № 5 Львівської залізниці п. Павлика С.Є. (депутата Мукачівської райради від партії «Відродження» за сумісництвом), який вирішив з наступної зими залишити помешкання чопівчан без централізованого опалення.

Нагадаємо читачам, що в травні цього року працівники БУ-5 вручили кожному мешканцю Чопа попередження наступного змісту:
Зрозуміло, якщо так станеться, то городян, особливо незаможних, очікує холодний колапс.

Цікаво, що після інформування чопівчан про відключення їх помешкань від опалення, пройшло уже три місяці, але жоден (!) чопський депутат від партії «Відродження», а тим більше її керівник, не сказав ані слова, щоб припинити це безглуздя. Викликає здивування відсутність належної реакції на це свавілля з боку обласного керівництва партії «Відродження». Чи не є це своєрідною розплатою за уподобання на виборах 2006 року? Адже саме в Чопі ця політична сила отримала найбільшу підтримку виборців…

Також визиває стурбованість тривале публічне мовчання міської влади. Подібна невизначеність тримає у постійній напрузі мешканців Чопа: у людей складається враження, що ця проблема взагалі не хвилює місцевих урядовців. У ці теплі дні не слід забувати, що зима не так уже і далеко. І тільки від міської влади залежить чи вона наступить, як завжди, «несподівано», чи мешканці міста цього року, нарешті, тепло отримають своєчасно. Втім, поживемо - побачимо.

PS. Коли стаття готувалася до публікації, стало відомо, що депутати БЮТ в Чопській міській раді Іван Левкулич та Михайло Чолавин звернулися до начальника БУ-5 п. Павлика С.Є. та Чопського міського голови Цар Г.В. за офіційним роз’ясненням ситуації, що склалася з централізованим опаленням в м. Чоп. Реакція місцевих очільників на депутатське звернення наразі невідома. Втім, надіємось, що вона таки буде…. Отож, почекаємо.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"«ВІДРОДЖЕННЯ» НЕ ВИПРАВДАЛО НАДІЇ…" | Створити Акаунт | 3 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: «ВІДРОДЖЕННЯ» НЕ ВИПРАВДАЛО НАДІЇ… (Оцінка: 1)
від valer_a на 07/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Очередная лапша на уши горожанам... Люди, что вам мешает обещания любого кандидата в мэры закрипить на уровне договорных отношений? Т.е. с одной стороны - кандидат, с другой - городская община. Не выполнил мэр свои обещания перед горожанами - они подают на него в суд. Да, для этого горожанам нужно пройти организационые процедуры и нанять нормального юриста. Ну неужели не понятно, что потеряем больше, чем часок-другой сэкономленного времени на валяния на диване?!!! 
Re: «ВІДРОДЖЕННЯ» НЕ ВИПРАВДАЛО НАДІЇ… (Оцінка: 1)
від Uta на 10/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Валера. Полагаю, тебя часто заносит на поворотах. Иногда ты запутываешься в своих умных рассуждениях. По моему мнению, здесь обошлось без лапши. Изобилие этого продукта сосредоточено за адресом: http://chop.org.ua/. Если проголодался, заходи и подкрепись. Приятного аппетита. 
Re: «ВІДРОДЖЕННЯ» НЕ ВИПРАВДАЛО НАДІЇ… (Оцінка: 1)
від valer_a на 11/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Uta, моя реплика была по адресу выражений в духе "партия....которая хочет оставить город без отопления". Т.е. в своем предыдущем посте я имел ввиду. что НАСТОЯЩИМ защитником в разрешении таких вопросов может быть только СОЗНАТЕЛЬНО (а не на ура) выбранный мэр. Так что твое умничанье немножко не по адресу.


Created by Mihanich 2008