Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Прозорливість Хижняка по «фекальному питанню» збулася

Тепер би в нього дізнатися, чи відбудуться в Чопі ... громадські слухання і все стане на свої місця

У Чопі уже п’ятий день не працює каналізаційно-насосна станція (КНС), розташована по вул. Петефі. Офіційна версія припинення її експлуатації – поломка. Втім, народ гомонить, що КНСку відключили навмисно, продумано, аби продемонструвати городянам, яка вонюча перспектива чекає Чоп за певних обстави. Інші версія - КНСка не працює із-за прориву магістралі, по якій фекалії відкачували за межі міста для утилізації. Цікаво, що аварія нібито сталася поблизу новозведеного будинку в «Царському селі», який належить в минулому банкіру Олександру Радаманову, відомому прихильнику і компаньйону чопського мера.

Ось тут слід зробити маленький відступ, аби пояснити вірогідну природу несподіваної поломки. Нагадаємо читачам, що в іншій частині міста, так званому «Царському селі», набуває обертів конфлікт з приводу будівництва нової КНСки під вікнами будинків тамтешніх мешканців. Зрозуміло, що це будівництво визвало супротив людей. Більше того, на сторону противників будівництва стала Ужгородська міськрайонна прокуратура. Що в умовах чопських владних реалій (надіюсь, читачі розуміють про що йде мова) факт непересічний.

«Мій ЧОП» в попередніх статтях: «У «ЦАРСЬКОМУ СЕЛІ» НАЗРІВАЄ БУДІВЕЛЬНИЙ СКАНДАЛ З НЕПРИЄМНИМ ЗАПАХОМ» та «КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ» уже висвітлював цю громадську суперечку.

Проте, чопською владою запущений механізм, який уже важко і небажано, на думку окремих урядовців, зупиняти. По-перше, витрачено чималі бюджетні кошти на проектно-кошторисну документацію. У разі, якщо будівництво КНСки на вибраному владою місці не відбудеться, усі витрачені кошти можна помножити на нуль. По-друге, місцеві власті, обтяжені корпоративними зобов’язаннями перед окремими мешканцями «Царського села». Таких набереться до 35-40 сімей елітного селища. По-третє, цей проект мав стати одним із «досягнень» діючого мера напередодні чергових виборах міського голови в Чопі, що має відбутися наступної весни. Отже, в конфлікті з КНСками на терези поставлено, з одного боку, власні інтереси влади в різних варіаціях, з іншого - бути чи не бути чистому повітрю біля вікон будинків понад двох десятків мешканців «Царського села». Поза всяким сумнівом, що в цій ситуацій мер буде продовжувати гнути свою лінію.

У читачів, напевне, виникне питання : який взаємозв’язок між згаданими подіями? На думку чопівчан, які потенційно можуть постраждати внаслідок скандалу в «Царському селі», - прямий і безпосередній. Вивівши з ладу на деякий час КНСку по вул. Петефі, чопські урядовці неприкрито натякають городянам, що ненароком теж саме може статися з іншими КНСками в Чопі, і місто заллє фекаліями. Цікаво, що саме про такий сценарій розвитку подій (!) говорив заступник чопського мера Володимир Хижняк в інтерв’ю газеті «Новинка» місячної давності. Ну, просто завідна прозорливість у пана заступника мера.

Зрозуміло, що городян не влаштовує така вонюча перспектива , і вони справедливо будуть вимагати від влади робити все належне, аби фекальне питання вирішити. Як не дивно, у цій ситуації саме цього потрібно меру і Кº. Залишається тільки ймовірне незадоволення городян направити в потрібне їй русло, обгорнувши його в цукеркову обгортку. Ну, наприклад , організувати громадські слухання з приводу будівництва КНСки в «Царському селі». Тим більше, що п. Цар зі своєю челяддю уже має досвід проведення подібних заходів з залученням місцевого криміналітету і депутатів міської ради з судимістю. Задаємо, на що вони перетворили громадські слухання в Чопі по обговоренню тарифів на комунальні послуги. Втім, це історія давненька.

Сьогодні ж спробуємо спрогнозувати, чого буде прагнути досягти мер на громадських слуханнях, якщо вони таки відбудуться ? Відповідь очевидна : створити сприятливий фон в очах громадськості Чопа для будівництва уже злощасної КНСки. Після цього, як кажуть, «хоч трава не рости». Як відомо для п. Цар закон уже давно не писаний…

Втім, існує ймовірність, що слуханнях можуть стати прологом до повного фіаско мера, перерости у своєрідне винесення їй вотуму недовіри. Зрештою, все буде залежати від чопської громади.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Прозорливість Хижняка по «фекальному питанню» збулася " | Створити Акаунт | 1 Коментар | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Прозорливість Хижняка по «фекальному питанню» збулася (Оцінка: 1)
від Тибор на 10/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
"...і депутатів міської ради з судимістю..." О ком идет речь?


Created by Mihanich 2008