Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Подарунок мера до Дня незалежності України (Фотодокумент)

…за останні три роки кількість чиновників в мерії збільшувалася як гриби після дощу. Зрозуміло, що не всі із них мають житло. Цю проблему мер вирішила розв’язати по-своєму – створити гуртожиток в … двохкімнатній квартирі розташованій в будинку по вул. Спортивна, 1/47. …Наразі невідомо, в нетрях чийого мозку визріло це абсурдне рішення… Втім, це вибір мера, можливо навіть символічний подарунок усім безквартирним жителям Чопа до Дня незалежності України.

У попередніх публікаціях «МЧ» уже писав, що у Чопі в будинку по вул. Спортивна, 1 у зв’язку зі смертю попередніх жильців вивільнилася двокімнатна квартира. Оскільки вказане житло не було приватизованим, то воно «автоматом» перейшло в комунальний житловий фонд і підлягало розподілу між безквартирними мешканцями Чопа, відповідно до існуючої черги.

Ніби все ясно і зрозуміло. Залишалося тільки відкрито і справедливо визначити нового власника квартири. Втім, цього не сталося. І не тому, що не було бажаючих, якраз навпаки. Більше того, з’ясувалося, що це помешкання сподобалося деяким керуючим в мерії, які уже бачили себе або свої чада в його стінах. Якраз ця обставина і стала причиною півторарічної тяганини, і все задля того, щоб квартира не дісталася «чужим». За дивним збігом, усі реальні претенденти на покращення житлових умов не просто «чужі» для мера люди, вони патологічно нею не сприймаються…

Щоб відтермінувати дату розподілу цієї квартири «черговикам», в міській раді спочатку робили вигляд, ніби не знають що вона «пустує». Та коли кандидати на це житло почали недвозначно натякати, що пора визначати долю цього приміщення, а деякі навіть подали в суд, - мер не придумала нічого іншого, як перевести квартиру в «службове» житло. Та дарма молоді чиновники мерії будували плани на новосілля. Нікому з них не вдалося там пожити хоча б добу. Чому? Напевне, мер вирішила, що ордер на службову квартиру може тимчасового поселенця зробити постійним, якого потім звідти і димом не викуриш.

Інша справа, коли в квартиру посилити, наприклад, як в гуртожиток. Тим більше, що поселенців на таких умовах назбиралося… Приміром, за останні три роки кількість чиновників в мерії збільшувалася як гриби після дощу. Зрозуміло, що не всі із них мають житло. Цю проблему мер вирішила розв’язати по-своєму – створити гуртожиток в … двохкімнатній квартирі розташованій в будинку по вул. Спортивна, 1/47.

Наразі невідомо, в нетрях чийого мозку визріло це абсурдне рішення, але 20 серпня названа квартира перетворилася на "гуртожиток для працівників апарату міської ради". Звичайно, про свій апарат меру потрібно дбати, особливо напередодні виборів. Але також не слід забувати про пересічних чопівчан, своїх безпосередніх виборців, які звичайного директора школи зробили міським головою. Втім, це вибір мера, можливо навіть символічний подарунок усім безквартирним жителям Чопа до Дня незалежності України.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Подарок мера до Дня Незалежності України " | Створити Акаунт | 2 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Подарок мера до Дня Незалежності України (Оцінка: 1)
від valer_a на 20/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Такова её...царская воля. Да будет так!...А потом, вселившимся в "общежитие" будет дано разрешение на приватизацию. Всё просто...И давить, друзья мои, вы можете толдько на мораль, каковой у царей никогда не наблюдалось (из учебника Истории). Будет, як то кажуть, всё путём, причем законным. Не согласные пусть поцелуют ниже пояса. Теперь все поняли, КОГО ВЫ ВЫБРАЛИ? Или наё...ка должна быть вселенских масштабов? 
Re: Подарок мера до Дня Незалежності України (Оцінка: 1)
від (проен) на 20/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
У цієї людини совісті немає. Немає у неї і Бога в серці. За це їй скоро буде воздано за Божим законом.


Created by Mihanich 2008