Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Афтанас виправдовується чи піариться ? (Фото)

Напередодні Дня незалежності України одна з місцевих газет Чопа опублікувала відкритого листа голови Закарпатської обласної організації партії «Відродження» Ярослава Афтанаса до депутатів міської ради Івана Левкулича та Михайла Чолавина. Безперечно, що автор вибрав дещо нетрадиційну форму для спілкування з депутатами. Тим більше, що згаданий лист був відповіддю на публікацію інтернет - виданням chop.in.ua статті «ВІДРОДЖЕННЯ НЕ ВИПРАВДАЛО НАДІЇ…». Однак це право автора.

Через те, що згадана публікація визвала неадекватну реакцію, спробуємо розібратися, чим саме не вгодили п. Афтанасу автори статті. Припускаю, що подразником могло стати критичне згадування про окремих членів партії «Відродження», які своїми непродуманими рішеннями збудоражили весь Чоп. Нагадаємо, що мова йшла про начальника Будівельного управління №5 Сергія Павлика, який одноосібно вирішив позбавити чопівчан централізованого опалення.

Читаючи «відкритого листа» зразу звертаєш увагу на категоричне твердження автора, що буцімто «…партія „Відродження" ніколи не піарилась і не використовувала адміністративний ресурс…»

З цього приводу хочеться нагадати читачам та, власне, і п. Ярославу вибори до органів місцевого самоврядування та парламенту України у 2006 році. Учасники цієї компанії пам’ятають, що залізничники на свою територію не давали «чужакам» і ногою ступити. Зате всі їхні виробничі споруди, на подив населення міста, були обвішані символікою «Відродження» та їх "кандидатами". Але найбільше здивування чопівчан викликав величезного розміру білборд, який почепили на самому даху залізничного вокзалу Чопа. На цьому агітполотні був зображений керівник «Укрзалізниці» тих часів разом з … Георгієм Кирпою, який на той час уже півтора року лежав у могилі.

Звичайно, що більшого маразму та цинізму придумати було годі. Однак, це події уже давно минулих днів і з цих міркувань вони перестали бути актуальними. Проте не перестали бути такими методи агітації, які перманентно здійснюються на державних підприємствах. Напевне, це відбувається через те, що регіональні політичні очільники, які керували розвішуванням подібних білбордів, залишились до цього часу. Навіть у теперішні дні вони норовлять що-небудь почепити і виставити на показ. Так сталося і на початку серпня, про що йшлося у статті «ВІДРОДЖЕННЯ НЕ ВИПРАВДАЛО НАДІЇ…»..

Нагадаємо читачам, що під час футбольних змагань на стадіоні «Локомотив» в м. Чоп «невідомі» особи розвішали прапори давно уже забутої всіма партії «Відродження», а при вході ще й встановили агітпалатку з логотипом цієї політичної сили. Щоб цього не було замало, по периметру стадіону виставили транспаранти з символікою Чопського ЕвроТЕВ, а на додачу завезли бізнес-фуру для торгівлі, що належить автору «відкритого листа».

Слід зазначити, що публікуючи згадану статтю, редакція сайту прагнула проінформувати громадськість про існування реальної загрози знищення в Чопі централізованого опалення, яке задумав втілити в життя уже згадуваний нами член партії «Відродження» Сергій Павлик. Однак, у своєму публічному листі п. Афтанас чомусь скромно оминув цю актуальну для чопівчан проблему, не висловив публічно своєї позиції з цього питання. Таке враження, що п. Ярослава цікавить тільки його власне реноме, а проблеми життєдіяльності чопської громади його не хвилюють.

З приводу відкритого листа голови Закарпатської обласної організації «Відродження» Я. Афтанаса, ми звичайно звернулися до депутатів Чопської міської ради п. Левкулича і п.Чолавина, аби вони висловили свою позицію... Однак, депутати заявили, що вони не коментують нісенітниці (а цей лист на їхню думку є саме таким) навіть якщо він належить перу партійного функціонера обласного рівня.

Напевне в цьому є резон, адже яке формальне відношення—не припущення чи домисли п. Афтанаса - мають до вказаної публікації згадані депутати. Виходить що автор відкритого листа, як кажуть промахнувся… Проте, не слід виключати інших мотивів, які могли керувати автором. Замічено, що Ярослав Дмитрович має слабинку до написання подібних листів і всіляких звернень, щоб збільшити масштаби “народної любові” до власної персони. Так в липні цього року з під його пера вийшло звернення адресоване Прем’єр — міністру України, Міністру транспорту та зв'язку…., яке чомусь “випадково” просочилося у засоби масової інформації.

Отже, якщо автор відкритого листа прагнув виправдатися, то чопівчани його почули, але якщо він хотів пропіаритися, то зробив це зовсім невдало.

Редакція Інтернет-видання chop.in.ua

PS. “… партія “Відродження”, яка ніколи не піаритьсься” не упустила чергової нагоди нагадати про себе на День незалежності України, знову розвішавши свої прапори біля приміщення Чопської міськради. А пан Ломов (очільник міської організації цієї партії) ще й почепив там прапорці очолюваної ним “ЄвроТЕВ”. Ну, тут, як кажуть коментарі зайві і ціна "відкритого листа" п. Афтанаса також...

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Афтанас виправдовується чи піариться ? " | Створити Акаунт | 3 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Афтанас виправдовується чи піариться ? (Оцінка: 1)
від Kesha на 25/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Шановні! ЄвроТЕВ бограч варили під своїми прапорами. А чому ні? 
Re: Афтанас виправдовується чи піариться ? (Оцінка: 1)
від Чиновник на 25/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
А хто повар був? Випадково не штатний повар – Хижняк ? Щось не бачив, щоб кожна столова мала свій прапор… Взагалі ЄвроТЕВ тільки і вміють бограч варити. 
Re: Афтанас виправдовується чи піариться ? (Оцінка: 1)
від Мендоса на 26/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Надо полагать, железняки готовится к выборам. Как по мне, пустая трата сил, железная дорога сейчас в луже. Нет Кирпы, нет Видрождения. За кого голосовать? За Ломова ? Так он скомпрометировал себя, работая подтанцовщиком у царихи Полный отстой.


Created by Mihanich 2008