Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Територія Чопського ЄвроТЕВ - "удільне князівство" без свободи слова

Газета «Мій ЧОП» в серпні відзначила свій перший ювілей - один рік з дня виходу першого номера. За цей термін багато чопівчан встигли полюбити газету і кожний раз з нетерпінням очікують на вихід наступного номера. Втім, серед читачів є і такі, яким газета стала кісткою в горлі. Особливо дивно, що до "клубу ненависників "МЧ" з недивних пір записався керівник Чопського ЄвроТЕВ, депутат міської ради від партії «Відродження» Олександр Ломов, який «оголосив», що територія очолюваного ним підприємства «вільна від цієї газети.

Як стверджують працівники офісу вказаного підприємства, котрі з відомих причин просили не називати їх імені, їм заборонено допускати розповсюджувачів МЧ на підприємство (!?). Створюється враження, що державне підприємство Чопський ЄвроТЕВ з волі його керівника перетворюється на удільне князівство без свободи слова?

З цього приводу хотілось би нагадати його керівнику та всім членам «клубу ненависників МЧ», що згідно зі статтею 30 закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» забороняється чинити перепони розповсюджувачам газет. У іншому разі, прийдеться відповідати перед законом.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Територія Чопського ЄвроТЕВ - удільне князівство без свободи слова " | Створити Акаунт | 3 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Територія Чопського ЄвроТЕВ - удільне князівство без свободи слова? (Оцінка: 1)
від Kesha на 25/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Якщо вже говорити про законність, то розкажіть читачам на які гроші працюють розповсюджувачі і як вони з того сплачують податки. 
Re: Територія Чопського ЄвроТЕВ - удільне князівство без свободи слова? (Оцінка: 1)
від Макклуха-Маклай на 25/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Любезный друг Kesha, прочти эту информацию, и ты все поймешь:" Найдорожча на Закарпатті газета — “Чопський вісник” Дата: 13/03/2009 Тема: Найдорожча на Закарпатті газета — “Чопський вісник” Один примірник обходиться міському бюджету в 2,08 гривень Потреба в створенні у Чопі друкованого засобу масової інформації, який би всебічно висвітлював місцеву проблематику визрівала давно. Адже чого гріха таїти, у попередні роки чопівчани не мали повної інформації стосовно процесів, що відбувалися на території міста. Ця обставина не давала можливості громаді реально оцінити дії влади, а з іншого боку влада не мала засобів “продемонструвати” свої досягнення, або хоча б переконати громадськість в існуванні таких. Розуміли цю проблему не тільки в кабінетах мерії, але і поза її межами. І ось в середині минулого року, ніби по команді і приблизно одночасно, з’явилися зразу аж три газети: “Чопський вісник”, “Чопська газета” і “Мій ЧОП”. Певна річ, що кожна із газет уже має свою інформаційну нішу, власника і різне фінансування. Наприклад, «Чопський вісник», є друкованим органом міської ради. Зрозуміло, що газета висвітлює становище в місті у вигідному для теперішньої влади ракурсі. «Чопська газета» — друкований орган громадської організації, яка діє за своїми принципами. Ну, і нарешті незалежна громадсько — політична газета «Мій ЧОП», за змістом публікацій більше тяжіє до висвітлення, насамперед, проблемних питань в Чопі, не переводячи , що називається дарма папір на друкування банальної інформації чи виспівування хвалебних од будь-кому. Цікаво, що незважаючи на різні фінансові можливості, усі газети розповсюджуються безкоштовно. Правда, з різною періодичністю. Звичайно, що у фінансовому відношенні, газети знаходяться у різних вагових категоріях. Приміром, «Чопська газета» і Мій ЧОП» видаються на приватні кошти, а “Чопський вісник» фінансується з міського бюджету. У минулому році на щомісячне видання 500 примірників газети міської ради у бюджеті (правда під іншою бюджетною кваліфікацією) закладено 25 тисяч гривень. Таку ж суму і таким же способом передбачено в бюджеті на 2009 рік. Однак, цього року тираж збільшено до тисячі примірників. Отже виходить, що один екземпляр «Чопського вісника» обходиться міському бюджету в 2 гривні 08 копійок. Звичайно, для газети формату А– 4, це безперечно найвища ціна на Закарпатті. Однак, в мерії так не думають…" Вл. інф. Ця стаття Мій Чоп http://chop.in.ua URL цієї статті: http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=493 
Re: Територія Чопського ЄвроТЕВ - удільне князівство без свободи слова (Оцінка: 1)
від Kesha на 25/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Шановний Микклухо-маклай! Ви не відповіли на запитання, а кошти на міську газету затверджено міською радою, тобто і Вами теж. Питання я можу повторити: "Хто платить розповсюджувачам?" Думаю Ви знаєте - то скажіть.


Created by Mihanich 2008