Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКИЙ ФУТБОЛ - БЕЗДАРНА ГРА ЧИ БЕЗДАРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ?

У попередніх номерах газети «Мій ЧОП» в статті «Чи підніметься чопський футбол з колін» мова йшла про незадовільну гру чопської футбольної команди з претензійною назвою «Локомотив». Маючи найкраще бюджетне фінансування серед команд Ужгородського району , футболісти «Локомотива» у минулому році зайняли тільки третє місце поміж сільських команд

Проте були сподівання, що в цьому році футбольний клуб, який очолює заступник міського голови Арпад Буркуш, проявить себе набагато краще. Адже могли, наприклад, вихованці чопського футболу, які в іншому складі грали за команду Львівської залізниці, зайняти перше місце в чемпіонаті «Укрзалізниці» з міні-футболу.

Однак надії чопських уболівальників не оправдалися. Виявилося, що у наших футболістів, окрім назви, немає нічого «локомотивного». Часті програші, які поспіль демонструє чопська команда в чемпіонаті Ужгородського району, стали уже звичною справою. Але останній програш шокував усіх чопських уболівальників. У зустрічі, яка відбулася 21 вересня з командою села Середнє, футболісти «Локомотива» програли з рахунком 11:0 ! Такого розгромного і принизливого результату старожили чопського футболу не пам’ятають. І зверніть увагу: це - поразка від сільської футбольної команди. А на що тоді можна розраховувати, якби наші футбольні «таланти» виступали на чемпіонаті області, де, власне, і потрібно грати футбольній команді міста обласного підпорядкування. Враховуючи результати останньої зустрічі, жителі нашого міста ще не скоро будуть мати нагоду вболівати за свою команду на першості Закарпаття. "Судний день" для чопських футболістів продовжився програшем юнацької команди своїм одноліткам із Середнього з рахунком 4:0 !

Проте, футбол є гра , а в грі всяке буває. У багатьох вболівальників нашого міста була надія, що у наступній зустрічі чопський «Локомотив» на своєму полі реабілітує себе. І ось, така зустріч відбулася 28 вересня з командою села Руські Геєвці . Цього разу чопські вболівальники з полегшенням зітхнули, нарешті, їхня команда виграла з рахунком 2:0. Ну що ж, це вже набагато краще, ніж попередня гра .

Звичайно, що потрібно розібратися в причинах нестабільної гри футбольної команди «Локомотив». Необхідно вияснити: це бездарна гра чи це бездарний менеджмент? Та власне, про який менеджмент може йти мова, якщо основними футбольними спеціалістами в фізкультурному товаристві «Локомотив» є …Лариса Ступак, Ольга Пивоварник та Олександр Ломов!? Чи не в цьому основна причина подібного становища в чопському футболі ?

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008