Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ПЕДАГОГ ВІД БОГА

Щороку у нашій країні у першу неділю жовтня відзначають День працівників освіти. І цього року освітяни нашого краю не порушили уславленої традиції. 30 жовтня пройшли урочистості з нагоди цього свята в обласному музично-драматичному театрі. На свято з’їхались кращі педагогічні працівники області.

Відрадно, що серед кращих педагогів Закарпаття, які вперше були нагороджені премією імені Августина Волошина, визнано вчителя німецької мови Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Пинзеник Магдалину Михайлівну. Усі, хто знають Магдалину Михайлівну, скажуть – це Педагог з великої літери. За свою самовіддану працю вона нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», відзначена грамотами управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації. На педагогічній ниві працює вже 32 рік і дала «путівку» в життя багатьом випускникам школи.

Звичайно, що свій багаторічний педагогічний досвід і знання пані Магдалина вміло втілює у навчальному процесі. Зокрема, вона є співавтором програми з української мови для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з угорською мовою навчання, підручників «Українська мова», 5 та 7 клас для загальноосвітніх навчальних закладів з угорською мовою навчання, додатків до підручників (текстів для аудіювання), календарно-тематичного планування з української мови і літератури для 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з угорською мовою навчання. Оформила кабінет української мови і літератури, який посів у 2003 році друге, а у 2004 та 2005 роках – перше місце у щорічному обласному огляді-конкурсі кабінетів української мови та літератури на кращу організацію роботи з учителями та учнями.

Слід зазначити, що Магдалина Михайлівна була ініціатором збільшення кількості годин на викладання української літератури, факультативів з української мови у ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. У своїх учнів вкладає душу, передає їм цінні та необхідні знання. Щорічно вони є учасниками та призерами ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови, української мови і літератури (шкіл з угорською і румунською мовами навчання), міжнародних конкурсів.
Тож на передодні її професійного свята побажаємо їй і надалі плідної праці, хороших учнів та особистого щастя.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008