Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

МЕШКАНЦІ ГУРТОЖИТКУ НА ВУЛИЦІ ПУШКІНА,5, МАЮТЬ ШАНС НА ОТРИМАННЯ ЖИТЛА (ФОТО)

У мешканців гуртожитку на вулиці Пушкіна, 5 та власне у всіх жильців подібних закладів, появилися реальна можливість отримати нарешті довгоочікуване житло. Так, нещодавно Верховна Рада України з ініціативи Уряду Юлії Тимошенко ухвалила Закон України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”.

Законом, зокрема, визначено особливості статусу гуртожитків, в яких можуть бути приватизовані жилі та нежилі приміщення, технічні та інші вимоги до таких гуртожитків, а також повноваження органів державної влади і місцевого самоврядування щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, утримання й використання гуртожитків і прибудинкових територій за призначенням. Крім того, визначені умови заборони виселення, переселення й відселення мешканців гуртожитків; вирішення спорів щодо забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків. Законом також передбачається законодавчо закріпити напрями забезпечення реалізації права на житло мешканців гуртожитків, які на законних підставах проживають у малосімейних або робітничих гуртожитках більше 5 років, можуть реалізувати конституційне право на житло відповідним шляхом або шляхом приватизації кімнати у гуртожитку, або шляхом отримання соціального житла, або шляхом самостійного (на власний розсуд, за власні чи залучені кошти) вирішення свого (своєї сім’ї) житлового питання.

З огляду на прийняття цього Закону, цікавим буде вирішення долі гуртожитку по вулиці Головна,12. Адже в кінці минулого року цю будівлю уже намагалися передати на баланс міської ради. Поговорюють, що у разі передачі будівлі Чопу, мерія виношувала плани продати її мукачівським товстосумам. Проте цього не відбулося тільки тому, що нове керівництво Міністерства транспорту України заборонило будь-яке відчуження подібних об'єктів.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"МЕШКАНЦІ ГУРТОЖИТКУ НА ВУЛИЦІ ПУШКІНА,5, МАЮТЬ ШАНС НА ОТРИМАННЯ ЖИТЛА " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008