Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ПРО КОГО ТУРБУЄТЬСЯ ЧОПСЬКА “ТУРБОТА” ?

На початку жовтня в Україні щорічно відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а на додачу ще й День ветерана. Звичайно, що увага до цієї категорії наших громадян ніколи не буде зайвою, оскільки саме на старості років людину переслідують не тільки хвороби, але часто і бідність.

Щоб подолати цю проблему, Уряд України на початку двотисячного року прийняв державну програму подолання бідності, з умовною назвою «Турбота». Одним із напрямків реалізації програми передбачається надання прямої матеріальної допомоги малозабезпеченій частині населення. З цією метою, кожна міська, районна та обласна рада приймали свої подібні програми. І, певна річ, що гроші для вказаних потреб щорічно виділяються з відповідних місцевих бюджетів. Звісно, що відповідна комунальна програма «Турбота» прийнята також в Чопі. Слід сказати, що в рамках згаданої програми передбачається широкий спектр допомоги малозабезпеченим мешканцям нашого міста.

Проте, останнім часом багато чопських малозабезпечених пенсіонерів, а таких, на жаль, у нашому місті більшість, які скаржаться на несправедливе і неуважне ставлення до розгляду їх звернень щодо надання їм матеріальної допомоги. Наприклад, щоб отримати 100 чи 200 гривень допомоги, інколи доводиться пройти процедуру, яка принижує людську гідність, але і після цього немає гарантії, що мер дасть ці «гроше-нята». Уже навіть не йде мова про те, що одним прохачам допомоги дають 100, другим 200, третім 500, а іншим всі 700 гривень. Певна річ, що про справедливість і прозорість дій чиновників міської ради тут не йдеться. Все виглядає так, що начебто «добрый барин» дає гроші із свого гаманця, а не з міського бюджету. А скількох чопівчан образили, безпідставно відмовивши їм в допомозі? Немало. І, звичайно, після цього їх нога не ступить на поріг міської ради, навіть, якщо вони будуть голодувати.

Сьогодні фактично одна особа - мер, вирішує кому надавати матеріальну допомогу, а кому відмовити. Подібна практика використання бюджетних коштів уже потребує перегляду і встановлення більш демократичного способу. Це можуть робити депутати міської ради колегіально. Звичайно, що незрозуміла логіка дій чиновників міськради породжує чутки. Наприклад, що начебто одні, особливо наближені, отримують матеріальну допомогу по два-три рази, а інші не можуть отримати жодного разу. Ну, звичайно, кажуть, що матеріальна допомога щедро роздається напередодні виборів. Неважливо, що ці кошти видаються із міського бюджету, але одержувачу допомоги переконливо дають зрозуміти, що він отримав їх, завдячуючи персонально такій-то особі чи політичній силі. Отже, питань виникає багато… Інший, не зовсім щирий аспект діяльності чопської «Турботи» полягає в тому, що мерія розпочала роздавати матеріальну допомогу на придбання… лічильників на газ та воду. Звичайно, це також допомога, але на неї не купиш продуктів харчування чи ліків. Уже не кажучи про можливість відпочити чи підлікуватися Саме тому процедуру розподілу коштів з програми “Турбота” потрібно змінювати. Цей процес повинен бути більш прозорим і справедливим.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008