Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Іван ЛЕВКУЛИЧ: “Я за те, щоб в Україні нарешті настала стабільність і спокій” (ФОТО)

Політичні непорозуміння в Україні призвели до того, що остаточно розвалилася парламентсько–урядова коаліція між НУНС і БЮТ. Звичайно, що ця обставина негативно може відобразитися на співпраці цих двох політичних сил у місцевих радах. Щоб дізнатись про ситуацію у «міському парламенті» з цього приводу, ми звернулись до депутата Чопської міської ради від БЮТ, голови партійної організації “ВО “Батьківщина” Івана Левкулича

Левкулич Іван Васильович

МЧ: Іване Васильовичу, нещодавно коаліція між НУНС і БЮТ у Верховній Раді остаточно перестала існувати. Чи не відобразиться ця подія на співпраці «бютівців» і «нашоукраїнців» у Чопській міській раді ?

— Ні, від цього нічого не зміниться. Річ у тім, що депутати БЮТ у міськраді знаходяться в опозиції і звичайно, що з багатьох питань наші погляди з НУНС не збігаються. Ще на початку каденції ми побачили, що депутати від НУНС, іноді від партій “Відродження”, КМКС, Народної партії приймають рішення, незважаючи на закон, а інколи і здоровий глузд, і ми заявили про свою опозиційність.

МЧ: У вересні цього року проводилася так звана акція “єднання", організована ЄЦ. Яка ваша думка з цього приводу і чи брали ви участь у вказаному заході ?

— Ця акція показала істинну сутність сьогоднішньої влади Закарпаття і Чопа в тому числі. Наприклад, ми побачили хамовитих чиновників, котрі втратили будь-яке відчуття міри, відкрито порушуючи закони, застосовуючи адміністративний ресурс. Чесно кажучи, я був вражений, коли довідався, що за вказівкою міського керівництва було зірвано навчальний процес в школах міста. Ну, це вже занадто. У недалекому минулому за подібні витівки давно б усіх звільнили. Це дуже тривожні симптоми сьогоднішньої влади, яка говорить одне, а робить зовсім інше. Ще коли коаліція формально існувала, ми просили міського голову скликати позачергову сесію міської ради, щоб всім депутатським корпусом звернутися до Віктора Ющенка, аби він вплинув на депутатів НУНС. Але чомусь «нашоукраїнський» міський голова Галина Цар проігнорувала наше прохання і не скликала сесію. Думаю, що тут будь-які коментарі є зайвими.


МЧ: Зрозуміло, що стосунки з НУНС у вас не склалися. А як ви охарактеризуєте співпрацю депутатів БЮТ і ПР у міській раді ?

— Не хочу робити компліментів колегам із ПР, але, спостерігаючи за їхнім голосуванням з багатьох питань, мушу сказати, що вони відповідально ставляться до прийняття рішень, мають свою думку і відстоюють її.

МЧ: Судячи з попередньої відповіді, Ви не проти створення коаліції між БЮТ І ПР у Верховній Раді ?

— Я за те, щоб в Україні нарешті настала стабільність і спокій. А будь-яка коаліція це- стабільність. І навпаки, вибори, якими часто зловживає президент, це стан невизначеності і витрачання сотень мільйонів бюджетних коштів... Президентська вертикаль влади у теперішньому складі тільки тим і займається, що створює конфліктні ситуації в Україні, а потім мужньо їх долає. Уже чотири роки ми є свідками перманентних конфліктів з вини цієї гілки влади.

МЧ: У декого із чопівчан створилось враження, що у вас з міським головою Галиною Цар, м’яко кажучи, не склались стосунки, які подекуди переходять у недружні…, а звідти ваші критичні висловлювання на її адресу. Це вірно?

— Нічого подібного. На мою думку, між нами існують коректні стосунки, як мінімум. У всякому разі я так розцінюю своє відношення до Галини Василівни. Звичайно, можливо вона дивиться на цю ситуацію по-іншому, але це її право. Ось що у нас не склалося, так це погляди на розвиток Чопа, на розв’язання земельних проблем міста, майнових питань у нашому місті, часто не співпадають наші погляди на використання бюджетних коштів. Ну звичайно, що я відстоюю своє бачення розвитку міста, намагаюсь його втілити в життя, не маючи при цьому реальних інструментів реалізувати свої задуми. А міський голова, маючи підконтрольну депутатську більшість у міській раді, діє не за правилами, нерідко протягуючи прийняття явно незаконних рішень. Ось тому між нами на сесіях міської ради часто виникають дискусії, які зі сторони можна розцінювати по-різному. Більше того, скажу вам, що я неодноразово застерігав міську раду від прийняття необдуманих чи незаконних рішень. Уже не кажу, що у міській раді, напевно, тільки я можу «дозволити» собі висловити власну думку на ті чи інші речі, яка не співпадає з генеральною лінією міського голови. І дійсно, з цієї причини мої висловлювання часто бувають критичними.

МЧ: Ви сказали, що тільки ви можете дозволити собі висловити власну думку, яка не збігається з думкою мера? А що, інші депутати позбавлені таких «привілеїв» чи вона завжди є тотожною з поглядами мера?

— Звичайно, що кожен депутат має право і можливість висловити свою думку в сесійному залі. Проте для того, щоб так поступити, принаймні потрібно цього хотіти і мати... мужність. Скажу вам ось що: пропорційна система виборів до місцевих органів влади привела до того, що з одного боку партійна дисципліна зобов’язує до узгоджених голосувань, а з іншого - не всі депутати готові бути... депутатами. Часто не вникаючи в суть питання, що виносяться на розгляд сесій, вони «штампують» рішення, які пропонує мер. Виходить, що теперішній депутатський корпус, це тільки механізм для легалізації задумів однієї людини – мера. Альтернативна ідея, пропозиція, навіть, якщо вона цікава і перспективна – не має шансів проходження через сесію міської ради тільки тому, що вона виходить від опозиційних депутатів. Це просто абсурд. Сьогодні ми є свідками того, як багато серйозних промахів допущено чинним мером і міською радою з подачі того ж мера і цей процес неупинно продовжується. Знаю непоодинокі випадки, коли депутат, внутрішньо на 100% будучи «проти», змушений голосувати «за». Повірте, що такі випадки викликають неприємні відчуття. Звичайно, що подібна ситуація не може продовжуватись безкінечно.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Іван ЛЕВКУЛИЧ: “Я за те, щоб в Україні нарешті настала стабільність і спокій”. " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008