Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКІЙ «НАШІЙ УКРАЇНІ» НАСТАВ …"ЄЦ"!?

Пригадую 2004 рік. Київ, помаранчевий Майдан, революційні майдани в регіонах переповнені позитивними емоціями, переживаннями, сповнені надіями. Пам’ятаю також Чопський майдан. Правда, останній був небагаточисельний, але він був! І завжди в ті часи, ми бачили помаранчевий колір, який асоціювався з потужною на той час «Нашою Україною».

Але пройшло всього чотири роки і цей політичний гігант сьогодні розвалюється, як картковий будинок. Відлуння розвалу «Нашої України» докотилось і до Чопа. Вчорашні щирі «нашоукраїнці», які «били» себе в груди, відстоюючи ідеали майдану, нещодавно організованою шеренгою, а дехто добровільно - примусово вступили в ряди партії Єдиний Центр.

Прогнозованими керівниками місцевого осередку ЄЦу стали Борис Марухнич і Галина Цар, які до цього із заповзяттям очолювали місцевий осередок «Нашої України». Проте цю подію сьогодні чомусь сором'язливо замовчують. Напевне тому, що новітня історія Чопа ще не пам'ятає таких випадків, коли депутат, а тим більше міський голова, будучи обраним до місцевої влади за списками однієї політичної сили, не чекаючи завершення наданих громадою повноважень - переметнулись до іншої політичної партії. Звичайно, дивує, як вчорашні щирі «нашоукраїнці» так швидко перефарбувались в ЄЦовців. І все тільки задля того, щоб залишитись при владі. Напевно з їх боку було би чесно перед виборцями і достойно для них самих - здати депутатські мандати. Але, здається, що чекати на це - марно.

А тим часом чопські “нашоукраїнці” нещодавно в кафе “Оазис” обрали собі нове керівництво. Головою місцевого осередку “Нашої України” став мешканець Ужгорода (?!) Павлік Юрій Георгійович – завідуючий поліклінічним відділенням Ужгородської ЦРЛ, а керівником виконавчого комітету обрано пенсіонерку Штефанець Єлизавету.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧОПСЬКІЙ «НАШІЙ УКРАЇНІ» НАСТАВ …''ЄЦ''!" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008