Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Замок Паланок віддали в оренду на 46 років мукачівській фірмі

9 жовтня була скликана позачергова сесія Мукачівської міської ради, на якій мали розглянути питання по бюджету міста та преміювання вчителів, натомість, як виявилося, до порядку денного були включені ще шість пунктів, які стосувалися земельних та майнових питань. Зокрема під 9 пунктом порядку денного стояло питання «Про затвердження наслідків конкурсу з надання права довгострокової оренди окремих приміщень Мукачівського замку «Паланок»

.
«Ці питання навіть не були розглянуті профільною комісією, оскільки на комісії не було кворуму, — коментує ситуацію голова фракції БЮТ в Мукачівській міськраді О. Фенчак. — Ми пропонували відправити їх на доопрацювання й перенести розгляд цих питань на 30 жовтня, однак після того, як усі наші зауваження були проігноровані, ми покинули сесійну залу».Покинули сесійну залу також депутати фракції Партії регіонів, однак це не завадило тим, хто залишився у залі, ухвалити всі майнові й земельні питання, найбільш резонансним з яких є питання по замку Паланок.

Отож, як зазначено у рішенні, «На участь у конкурсі подана одна заява, визнаний учасником конкурсу один заявник…». На сесії 9 жовтня, коли фракції БЮТ та ПР покинули засідання, наслідки конкурсу (фактично проведений конкурс) були затверджені. Відтак «Мукачівська міська рада вирішила: затвердити наслідки конкурсу з надання права довгострокової оренди окремих приміщень замку Паланок, визнавши переможцем конкурсу одного учасника — юридичну особу — Товариство з обмеженою відповідальністю «Високий замок», код 31326925, зареєстрованого: 86900 м. Мукачево, вул. Пряшівська-бічна, 2».

Згаданому підприємству дісталися приміщення в замку, загальною площею 2300 м. кв., на період з 2010 до 2056 року. Вартість оренди за весь період — 10 млн. грн. (30800 грн. щомісяця).

Очевидно, місцева прокуратура має дати оцінку тому, наскільки правомірним є проведення конкурсу з одним учасником, а також щодо інших рішень, ухвалених цією сесією.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Замок Паланок віддали в оренду на 46 років мукачівській фірмі." | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008