Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Почались розборки між чопським ЄЦ і «НУ». А тим часом «монгольське іго» нищить регіональні осередки «Нашої України»

Стало відомо, що між чопськими осередками «Нашої України» і «Єдиного Центру» розпочались розбори стосовно того, хто із них має право користуватись оргтехнікою, приміщенням офісу тощо. Напевне не важко передбачити результати протистояння цих двох споріднених політичних сил, оскільки у Чопі вони знаходяться у різних вагових категоріях.

А тим часом член президії партії "Народний Союз Наша Україна", народний депутат Руслан КНЯЗЕВИЧ заявляє про перешкоджання голови Херсонської облдержадміністрації Бориса СІЛЕНКОВА проведенню установчої конференції НСНУ в області.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Р.КНЯЗЕВИЧ повідомив сьогодні на конференції Івано-Франківської регіональної організації НСНУ, відповідаючи на запитання про причини відсутності лідера партії В’ячеслава КИРИЛЕНКА на конференції.

"Сьогодні зранку він (В.КИРИЛЕНКО – УНІАН) змушений був їхати до Херсона, де має провести установчу конференцію НСНУ, - сказав В.КНЯЗЕВИЧ. – Ви знаєте, що в Херсонській області у нас дуже складна ситуація, оскільки там, крім монгольського іга, нещодавно прийшло іго "Єдиного Центру", яке повністю знищило "Нашу Україну" на корені. І, фактично, ми зараз в тривалих пошуках наших однодумців, яких доводиться вишукувати серед населених пунктів Херсонщини".

За його словами, сьогодні "там намагаються зробити неможливим проведення установчої –перереєстраційної конференції".

"Очевидно, що є доручення голови облдержадміністрації Бориса СІЛЕНКОВА, який нині очолює "Єдиний Центр" в області, а раніше очолював НСНУ, бо є відвертий, досить агресивний спротив з боку керівництва обласної держадміністрації. Нині він не з меншим бажанням робить все можливе, щоб ця конференція не відбулася. Тому було прийняте екстрене рішення, аби лідер партії В.КИРИЛЕНКО і вісім народних депутатів сьогодні відбули у Херсон", - сказав Р.КНЯЗЕВИЧ.

На його думку, якщо не вдасться відновити НСНУ на території Херсонської області, то це поставить "під сумнів діяльність" партії в області у нинішній виборчій кампанії, зокрема, роботу окружних і дільничних комісій, агітацію тощо.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Почались розбори між чопським «ЄЦ» і «НУ». А тим часом «монгольське іго» нищить " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008