Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ПОЛІТИЧНІ БАНКРОТИ В ЧОПІ СКУПЛЯЮТЬ ГОЛОСИ ВИБОРЦІВ ЗА 50 БАКСІВ !

Ну, ось, знову почалося ! Передвиборча компанія ніби то ще не стартувала, а фальсифікація волевиявлення на майбутніх позачергових виборах до Верховної Ради України йде повним ходом. Технологія стара як світ – підкуп виборців.

Підготовка фальсифікації ведеться на широку ногу і охопила багато населених пунктів Закарпаття. У сільській місцевості, наприклад, організатори фальсифікації призначають із числа своїх однопартійців або впливових односельчан бригадирів – десятників, які зобов’язані завербувати по десять виборців. Після отримання від завербованого паспортних даних і обіцянки голосувати за партію-фальсифікатора їм виплачується по 50 доларів США.

У Чопі організатори фальсифікації працюють за такою ж схемою, тільки з тією різницею, що до підкупу виборців примусово залучають підприємців, насамперед тих, у яких бізнес не зовсім «чистий». Підприємці, які відмовляються від участі в черговій афері цієї політичної партії, рискують опинитися під пресом місцевого адміністративного ресурсу. І навпаки, ті хто виконає рознарядку по залученню десяти осіб на бік політичних банкротів, отримає прихильність організаторів фальсифікації, а самі завербовані ще й по 50 баксів. Напевне уважні читачі догадалися про кого йде мова ? Відповідь проста: ті хто спровокував позачергові вибори й організовують їх фальсифікацію, тому, що розуміють – під час чесної виборчої компанії за них ніхто не проголосує. Це симбіоз екзотичної і маргінальної партій, які хочуть за будь-яких обставин пройти в майбутню Верховну Раду України. У цій ситуації турбує те, що в Чопі фальсифікатори мають парникові умови для безкарного підкупу виборців та ще й міську «кришу».

Звичайно, що законослухняні чопівчани не бажають приймати участь у подібних "виборах", але окремі все ж таки «клюють» на легкий заробіток і напевне правильно роблять. Адже, взявши гроші і пообіцявши фальсифікаторам проголосувати на користь їхньої політичної сили, не значить, що ви зобов’язані саме так голосувати в дійсності. Тим більше, що встановити, за кого громадянин «Х» проголосував у день виборів, технологічно є неможливим. Це, стовідсотковий факт! Отож, шановні чопівчани бакси беріть, якщо дають, а голосуйте так, як серце велить.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ПОЛІТИЧНІ БАНКРОТИ В ЧОПІ СКУПЛЯЮТЬ ГОЛОСИ ВИБОРЦІВ ЗА 50 БАКСІВ !" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008