Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЯКЕ МІСТО БУДУЄМО НА ТЕРИТОРІЇ ЧОПА? (ФОТО)

Звісно, що з огляду на його стратегічне призначення, особлива увага приділялась, передусім, розвитку функціональних можливостей міста, а не його архітектурному вигляду.        Історія розвитку Чопа за останні десятиліття, це історія розвитку важливого стратегічного прикордонного транспортного вузла, який у свій час успішно забезпечував “вікно в Європу” колишньому СРСР, а тепер надійно «служить» незалежній Україні.

        Звісно, що з огляду на його стратегічне призначення, особлива увага приділялась, передусім, розвитку функціональних можливостей міста, а не його архітектурному вигляду.

        Проте в Чопі є будівлі, які уже давно стали візитною картою міста. Це безперечно, насамперед залізничний вокзал Чоп. Але сучасні будівничі не можуть похвалитись, що цей архітектурний витвір, це творіння. їх рук Щодо новітніх забудов, то переважно всі вони виконані в «совковому» стилі і звісно не можуть бути прикрасою нашого міста.
Приміський вокзал
        Проте, цього прикрого факту уже неможливо змінити. Отже, щоб остаточно не спотворити архітектурний вигляд Чопа, то очевидно, слід більш обережно і виважено ставитись до майбутніх новобудов міста. Але чи так відбувається насправді ? Ні !

        Так, нещодавно, і майже одночасно, в Чопі розпочався ремонт і будівництво двох об’єктів, котрі ще й розташовані поруч. Мова йде про реконструкцію чопського міського ринку і будівництво аптеки.

        Загальновідомо, що до облаштування ринку останнім часом було багато нарікань у мешканців міста, де, як відомо, були відсутні елементарні умови роботи, наявність котрих характерна для функціонування подібних підприємств.

Чопівчани - народ невибагливий, адже їх протягом останніх років уже привчили, що на ринок в дощову погоду потрібно взуватись, як на рибалку - в гумові чоботи.

        Незважаючи на цю обставину, ринок у Чопі став більше, ніж просто ринок – це місце для зустрічей, тусовок для відповідної категорії городян, а для інших просто місце роботи. Але всі прагнуть одного: міський ринок має бути архітектурно привабливим, функціональним і зручним для його відвідувачів. І ось нарешті, довгоочікувана реконструкція ринку розпочалась.

        Зрозуміло, що сьогодні зарано робити остаточні висновки, щодо майбутнього вигляду чопського ринку, але уже і так видно, що забудовник не намагається здивувати мешканців міста чимось винятковим: звичайні металеві будки, «вишикувані в шеренги», будуть красуватимуться в центрі міста,- ось і весь архітектурний ансамбль цієї забудови.

        Як би мова йшла про будівництво цього ринку десь на околиці Чопа, то ще можна було б погодитись із такою забудовою, але мова йде про будівництво в центрі міста і на довгі роки, а може і десятиліття.

        Не потрібно бути спеціалістом в галузі архітектури, щоб зрозуміти: такі будівлі не споруджуються у центральній частині міста. І тут звичайно стає прикро, що у Чопі царять такі порядки. Складається враження, що подібні питання сьогодні не цікавлять жодну посадову особу в кабінетах місцевої влади.

        Наглядним підтвердження цьому, є нещодавно розпочате будівництво аптеки між будинками № 2 і 4, по вулиці Миру. Невідомо хто із архітекторів проектував цю забудову, але чогось гіршого придумати було неможливо. Різнорівневі за висотою споруди створюють таке враження, що ніби поруч стоять слон і моська. Слон і моська І ось тут виникає питання:: хто розробляв і затверджував цей уродливий проект ? Невже наші народні обранці ? Визиває також сумнів, що це будівництво ведеться на законних підставах.

        Прибудови до висотних будинків подібні цій , останнім часом починають з'являтись все частіше. Якщо так справи підуть і далі, то скоро в Чопі не вистачить будівель для бажаючих “приставити” яку – небудь аптеку, чи то кіоск, але це уже буде не Чоп, а «Шанхай».

        Інший спосіб спотворення зовнішнього вигляду Чопа, є хаотичне і безсистемне будівництво автомобільних гаражів, які також скоро будуть “красу-ватись” в центральній частині міста.

         Немає сумнівів, що сьогодні уже настав той час, коли потрібно зупинитись з поспішною і не продуманою забудовою нашого міста, проаналізувати містобудівну політику і дати відповідь на питання: яке місто будуємо на території Чопа. Хотілось би надіятись, що місцеві можновладці прислухаються до цих слів і зроблять відповідні висновки.

Закарпатські новини

Примітка:
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008