Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопський БЮТ буде позбавляти депутата повноважень?!

Чопський БЮТ виключив зі своїх рядів депутата Чопської міськради Олександра Радаманова. Місцевим бютівцям не сподобалось, що ставши депутатом міської ради по списках цієї політичної сили, вказаний пан замість вирішення громадських проблем виборців згідно до програмних засад Блоку Юлії Тимошенко, розпочав прилаштовувати свої власні інтереси. Саме це і послужило підставою виключення п. Радаманова з партії ВО «Батьківщина» та депутатської групи БЮТ у Чопській міській раді. Отже, як стверджують проінформовані джерела, на черзі процедура позбавлення О.Радаманова депутатських повноважень.

А тим часом керівництво Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській області готує скаргу на бездіяльність Закарпатської обласної виборчої комісії (ОВК) до Закарпатського окружного адміністративного суду.

Ще 10 липня 2008 року відбулося засідання ОВК, на якому розглядали питання про відкликання 14 депутатів Закарпатської обласної ради та дострокове припинення їх повноважень, згідно з відповідним рішенням міжпартійного з’їзду Блоку Юлії Тимошенко. Попри наявність усіх правових підстав для відкликання депутатів, ОВК ухвалила протилежне рішення, зазначивши, що підстав для дострокового припинення повноважень цих депутатів нема.

Разом з тим, ОВК й досі не надала закарпатським БЮТівцям копії свого рішення, хоча мала це зробити не пізніше, ніж на другий день після засідання. Натомість керівництву БЮТ було надано тільки копію виписки з протоколу засідання ОВК. Однак для того, щоб подати судовий позов, необхідне саме рішення, копію протоколу оскаржити неможна. Таким чином, не надаючи БЮТу копії рішення вже протягом понад трьох місяців, ОВК позбавляє політичний блок можливості оскаржити своє ж рішення в суді. Керівник фракції БЮТ в Закарпатській обласній раді Андрій Сербайло прокоментував ситуацію так: "Обласна виборча комісія фактично перевищила свої повноваження, знехтувавши рішенням міжпартійного з’їзду Блоку Юлії Тимошенко. Крім того, в ОВК відбувається штучне затягування процедури відкликання депутатів обласної ради, за фактичної відсутності для цього юридичних підстав. Нам просто не видають копію рішення, щоб ми могли його оскаржити. Приміром, відкликання двох депутатів Перечинської районної ради й заміщення їх новими депутатами відбулося вчасно і згідно з законом. А щодо обласних депутатів, то тут відбувається відверте затягування процесу.

Тому ще 22 липня ц.р. голова Ради блоку, народний депутат України Олександр Кеменяш звернувся із депутатським зверненням до прокурора області п. Юрія Бенци з приводу несвоєчасного подання головою ОВК п. Прохорчуком копій рішень комісії. Із відповіді, яка надійшла з прокуратури випливає, що „на даний час голова обласної виборчої комісії В. Прохорчук з поважних причин відсутній на території області ... Запит з цього питання буде виконаний комісією негайно після приїзду Прохорчука В.В.”. Минуло понад 3 місяці, а рішення нами так і не отримано.

Відтак ми подаємо скаргу на бездіяльність Закарпатської обласної виборчої комісії до Закарпатського окружного адміністративного суду".

Нагадаємо, 30 червня 2008 р. міжпартійний з’їзд БЮТ увалив рішення про відкликання 14 депутатів Закарпатської обласної ради. Йдеться про тих депутатів Закарпатської обласної ради, які після виборів не увійшли до фракції БЮТ, створили власну фракцію "Батьківщина" та утворили разом з фракціями НУНС, ПР, СПУ широку коаліцію.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008