Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

КАНАЛІЗАЦІЙНІ ВІДХОДИ СТАЛИ ДОРОЖЧИМИ ЗА ЧИСТУ ВОДУ !

Чопівчани уже потихеньку звикають до не завжди мотивованих поступків міської влади. Приклади? Будь-ласка! Напевне, ніхто не назве нормальною ситуацію за якої, каналізаційні відходи можуть коштувати дорожче за чисту воду? Але саме так сталося в Чопі з першого жовтня цього року.

У попередніх номерах МЧ ми інформували читачів, що тариф на централізоване водопостачання у нашому місті завищений і складає 1,78 гривні за куб води. Якщо бути більш конкретним, то по деяким оцінкам, за кожний кубометр води поставлений в наші домівки ми переплачуємо 48 копійок, по іншим дещо менше. Мало це чи багато ? Питання звичайно риторичне, оскільки у кожної сім'ї бюджет різний. Але в масштабах Чопа сума набігає солідна. Щоб переконатися в цьому, варто зробити нескладні арифметичні дії і ви зрозумієте, що ця «накрутка», щомісячно приносить у касу МКП «Тиса» понад п'ятнадцять тисяч «халявних» гривень.

Проте сьогодні мова піде про тариф на водовідведення, а простіше кажучи на каналізаційні відходи. Слід зазначити, що до недавнього часу один куб “вивезених” з нашої квартири каналізаційних відходів коштував 1,74 гривні. Але мерія порахувала, що це надто дешево… І ось, нещодавно виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про чергове підвищення цього тарифу, аж на 16 відсотків. Це означає, що за відведення одного куба каналізаційних відходів, кожен мешканець Чопа буде сплачувати уже 2,07 гривень. Спеціалісти “Тиси” також “приписали” кожному чопівчанину породжувати 6,75 кубів відходів цієї категорії і звісно за це справно платити.

Певна річ, що постає закономірне питання: чи були підстави для підвищення цього тарифу ? Відповідь однозначна - ні ! Чому? А тому, що вартість основних компонентів, які впливають на собівартість водовідведення не змінилися. Наприклад, вартість електроенергії не змінювалася, вартість робочої сили така ж сама, експлуатаційні витрати в достатній мірі були враховані в тарифі, який діяв до першого жовтня цього року.

Сьогодні в Чопі склалася унікальна ситуація: тариф на відведення каналізаційних відходів води є вищим, ніж тариф на поставку у квартири так званої чистої води. А можливо, весь секрет в тому, що мерія уже давно поставила знак рівності між цими рідкими субстанціями? І останнє. У цьому контексті цікавим видається питання: куди діваються кошти, які правдами і не правдами беруть з нас, чопівчан ? Адже скільки б грошей у міській казні чи на рахунках «Тиси» не було, сьогоднішнім керівникам міста їх завжди не вистачає. Однозначної відповіді дати на це питання важко, тому, що міські фінанси, це «свята святих» і доступ до них, м’яко кажучи, обмежений. Але навіть не заглиблюючись в бухгалтерію, видно, що наявні кошти використовуються нераціонально, не по-господар-ському. Наприклад, з ініціативи міського голови в структурі виконавчого комітету утворено “Управління комунального господарства”. Чи була об’єктивна потреба створювати це управління? Очевидно, що ні! Адже це управління фактично дублює функції керівництва комунального підприємства «Тиса». Звичайно, у мера, можливо була інша мотивація створення цієї структури, наприклад, працевлаштування своїх соратників по ЄЦу.

З цього приводу проінформовані джерела у міськвиконкомі, заявили, що тільки ліквідувавши управління комунального господарства та оптимізувавши чисельність працівників “Тиси" у сторону їх не значного зменшення, можна суттєво поправити його фінансове становище. У цьому разі не потрібно буде вигадувати різні причини підвищення тарифів. Але, здається, що теперішнє керівництво до цього не готове і чопівчанам доведеться платити…

Мій ЧОП
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"КАНАЛІЗАЦІЙНІ ВІДХОДИ СТАЛИ ДОРОЖЧИМИ ЗА ЧИСТУ ВОДУ ! " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008