Зроби «Найкращу годівничку для птахів»
Дата: 13/01/2016
Тема:


Зроби «Найкращу годівничку для птахів»

Шановні мешканці міста!

Ви напевно знаєте, що гарні та добрі справи об'єднують не тільки друзів, сім'ї а і всю громаду. А отже, давайте разом долучимось до чудових ідей, започаткованих чопським міським головою, спрямованих на збереження природи рідного міста. Пілотний проект 2016 року пропонується розпочати з конкурсу на створення годівничок для наших пернатих друзів.
Найближчі місяці стануть найсуворішими у природі, а шпаківні або зручні годівнички, зроблені с любов'ю та піклуванням допоможуть птахам перезимувати.

Тому не гаємо часу, а скоріше шукаємо необхідний підручний матеріал (годівнички або шпаківні можуть бути найкреативніші, виготовлені з природних матеріалів, з пластикових пляшок, тощо…) та приступаємо до роботи.
Конкурс на «Найкращу годівничку для птахів» є загальноміським і приймати участь у ньому можуть як окремі мешканці, так і компанії друзів, цілі сім'ї, об'єднання однодумців та класи шкіл. Головне – готову роботу необхідно зареєструвати під власною назвою або прізвищем для зручності під час онлайн-голосування.
Конкурс триватиме усього 10 днів (з 15 до 25 січня) та саме в цей час готові роботи будуть прийматися та реєструватися в Чопській міській раді.
Надалі, фото кожної роботи буде викладено у спеціальному альбомі в соцмережах, а три найкращі, які наберуть найбільшу кількість вподобань (лайків) будуть нагороджені відзнакою міського голови та подарунком.Кожна створена годівничка – це важливий крок на шляху до збереження природи та гарний приклад для підростаючого покоління! Усі роботи, зроблені мешканцями міста будуть розвішані у відповідних зонах, виконуючи не тільки свою важливу місію, а ще й естетичну, створюючи особливий затишок!

ЗРОБИМО РАЗОМ НАШЕ МІСТО НАЙКРАЩИМ!Ця стаття Мій Чоп
http://chop.in.ua

URL цієї статті:
http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=1786