Бічке (Угорщина) стало ще одним містом-побратимом Чопа (Відео)
Дата: 28/08/2016
Тема:


Бічке (Угорщина) стало ще одним містом-побратимом Чопа (Відео)


Наше прикордонне містечко Чоп продовжує налагоджувати міжнародну співпрацю. Як відомо, наше місто має три міста-побратиме за кордоном: Захонь (Угорщина), Чиєрна-над-Тісоу (Словаччина), Соколов-Малопольський (Польща). На сході нашої держави є ще смт. Мілове (Луганська область), яке зараз знаходиться під окупацією ЛНР. Минулого тижня до цього списку приєдналося ще угорське місто Бічке.

Співпраця Чопа та Бічке розпочалася ще в 2015 році за сприяння об’єднання «Закарпатський народний інститут». Спочатку місто Бічке, допомагало дитячим будинкам сімейного типу в селі Ратівці (Ужгородський район). В січні 2016 року в Ужгороді провели благодійний концерт видатного скрипаля Угорщини Золтана Маги, зібрані кошти з якого були використані для організації Міжнародного дня захисту дітей у Чопі, який відзначили наприкінці травня.
На організованому заході була присутня й делегація з міста Бічке на чолі Андреа Балінт. Під час цих зустрічей було домовлено про тісну співпрацю, тому представників Чопської міської ради запросили на відзначення національного свята - Дня створення Угорщини. Саме цього дня після відвідин різноманітних комунальних закладів міста та урочистого концерту Чопський міський голова Валерій Самардак і мер міста Бічке Кароль Палфі підписали угоду міст-побратимів. Під час підписання договору було домовлено про співпрацю на загальноміському рівні, насамперед, серед навчальних і культурних закладів.Ця стаття Мій Чоп
http://chop.in.ua

URL цієї статті:
http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=1843