Телеканал
Дата: 31/08/2016
Тема:


Телеканал "Інтер" зацікавився проблемою реконструкції чопського будинку (Відео)


Питання щодо капітального ремонту житлового будинку на вул. Головна, 53, постало давно, адже будинок знаходився в аварійному стані тривалий час. Протягом кількох років попередня влада чомусь не дуже переймалася проблемами мешканців цього будинку, які неодноразово звертались до міської влади (як мінімум з 2012 року) щодо необхідності проведення капремонту. На жаль, ці звернення не мали успіху, посилання йшли на відсутність коштів.

Тільки перед початком виборів 2015 року влада рішенням сорокової сесії 6-го скликання № 6 від 16 жовтня 2015 року виділила кошти на розробку проектно-кошторисної документації.
Необхідність внесення змін в бюджет і розробка проектно-кошторисної документації викликали певні затримки в поданні проекту на державну експертизу.
На початку 2016 року йшов процес затвердження бюджету міста, у який неодноразово потрібно було вносити корективи через зміни у законодавстві та бюджеті країни. Розуміючи ситуацію з будинком, міська рада вишукувала достатні кошти для проведення капітального ремонту будинку. Так, рішенням №13 4-ї сесії 7-го скликання Чопської міської ради від 29 січня 2016 року на ці потреби виділено 600 тисяч гривень тільки на поточний рік.Ця стаття Мій Чоп
http://chop.in.ua

URL цієї статті:
http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=1847