Для участі в дитячо-юнацькому семінарі в місто завітають майстри айкідо
Дата: 07/09/2016
Тема:


Для участі в дитячо-юнацькому семінарі в місто завітають відомі майстри айкідо


Айкідо – східне єдиноборство, батьківщиною якого є Японія. Це відносно молодий вид бойових мистецтв, котрий за короткий час набрав широкої популярності у всьому світі. Окрім фізичного розвитку, навичок самозахисту, айкідо також сприяє формуванню твердого характеру, емоційно-вольової стійкості та витривалості, що є важливим для людини не тільки під час тренування, а й у повсякденному житті.

На Закарпатті айкідо почало розвиватися більше двадцяти років тому. І за цей період в області з’явилось чимало айкідоїстів, які представляють свій край як в Україні, так і за кордоном.
У нашому місті діють клуби айкідо громадської організації «Академія айкідо «Совість і Честь». У них займаються як діти з 5 років, так і дорослі без вікових обмежень. Інструктори та їх вихованці постійно підвищують свій рівень, шляхом відвідувань семінарів з айкідо в Україні та за її межами.
У рамках співпраці та обміну досвідом між клубами айкідо Закарпаття, з метою фізичного розвитку молоді краю, 17 вересня 2016 року, у Чопі відбудеться дитячо-юнацький семінар з айкідо. Провести його запрошено майстрів з багаторічним досвідом тренувальної діяльності, вихованці яких досягли чималих успіхів у цьому виді єдиноборств:
Посвістак О.С. (3 дан Айкідо Айкікай, с. Зняцево, Сакімітама Додзе)
Стегура О.В. (1 дан Айкідо Айкікай, м. Ужгород, клуб “Міраі”).

Більш детальну інформацію можна отримати за тел: +380509314601, +380506502767 та за адресою в інтернеті https://vk.com/chopaikido.

Ця стаття Мій Чоп
http://chop.in.ua

URL цієї статті:
http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=1849