З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
Дата: 21/04/2017
Тема:


З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному мешканцю Чопа отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та діабет 2 типу:
Механізм роботи програми наступний: держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, виробник (дистриб’ютор) якого подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки».

Саме такий препарат пацієнт отримає безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату. Ціну, яку повністю відшкодовує держава, встановив уряд після того, як її визначило Міністерство охорони здоров’я шляхом порівняння ціни на аналогічні міжнародні непатентовані назви у 5 сусідніх країнах України – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Латвії.

Для того, щоб отримати ліки по відміченим категоріям населенню слід в першу чергу звернутися до свого сімейного (дільничого) лікаря у Чопську міську лікарню для отримання консультації та рецепта.
Відповідно отримати ліки по виписаному лікарем рецепту на даний час можливо в аптеці №19 ТОВ “Медфарм” за адресою: м.Чоп, вул. Берег, 18Б.


Ця стаття Мій Чоп
http://chop.in.ua

URL цієї статті:
http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=1937