Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
28/12/2016
· Новорічні та різдвяні привітання голови Федерації футболу міста Чоп
· Чоп колядуватиме 13 січня 2017 року
27/12/2016
· Державна будівельна експертиза надала позитивний висновок для проекту з будів
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Закарпаття — дуже перспективний регіон для будівництва сонячних станцій


Так прокоментував інженер з Італії Сільвіо Матта відкриття у регіоні найпотужнішої сонячної електростанції на Західній Україні: "...адже тут є багато вільного місця й сонця. Це дешева та екологічно чиста електроенергія без відходів."


У закарпатському селі Ірлява на 23 гектарах розмістили майже 43 тисячі блоків, які здатні забезпечити електроенергією весь Великоберезнянський район, чи 10% потреб обласного центру й Ужгородського району. Річна потужність станції — 10,09 МВт, тут видобувають 9,6 кіловата за годину.
Полікристалічні модулі (сонячні батареї) збирають енергію, що виділяється небесним світилом, потім за допомогою 4 інверторних підстанцій постійний струм перетворюється в перемінний. Через трансформаторну станцію він подається в загальну мережу.
Село завдяки новобудові матиме додаткові робочі місця. І, окрім того, інвестори допоможуть ірлявцям відремонтувати клуб, зробити дорогу до сільгоспугідь.
— Батареї розташовані під 30-градусним кутом до землі на такій відстані одна від одної, щоб за будь-якої погоди й пори року на них не потрапляла тінь, — розповів інвестор проекту Богдан Андріїв. — Вони здатні до самоочищення, тому персонал у нас — лише охоронці. Діяльність станції не дає жодних вуглекислотних та інших токсичних викидів. Інвестори обрали село Ірлява, що в Ужгородському районі, зважаючи на високу сонячну активність у цій місцевості: прямі промені світила потрапляють сюди 2 тисячі годин за рік. Змонтували ж станцію за італійською технологією з китайського матеріалу всього за півроку.
Інженер з Італії Сільвіо Матта прокоментував відкриття «сонячної» споруди так: «Закарпаття — перспективний регіон для будівництва подібних станцій, адже тут є багато вільного місця й сонця. Це дешева та екологічно чиста електроенергія без відходів. Чи буде галузь розвиватися у вас — залежить від підтримки місцевої влади».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Закарпаття — дуже перспективний регіон для будівництва сонячних станцій" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
2024