Міська влада з 30 мільйонним бюджетом протягом 8 років не змогла чи не хотіла зробити вуличне покриття у Приозерному провулку (ВІДЕО)
Місто Чоп - невелике містечко на кордоні України з Угорщиною. На жаль, наближеність до європейського кордону не гарантує нам європейський рівень життя. Про це свідчать багато факторів: відсутність освітлення у певних частинах міста або окремих цілих вулиць, проблеми із якістю питної «латорицької» води, розбите вуличне покриття або його повна відсутність, непрозорість діяльності міської влади та багато іншого.
Велика кількість населення вже розчаровано це все сприймає, більшість бурхливо обговорює таку ситуацію в місті та незначна кількість ініціативних громадян старається якось змінити наше з вами життя на краще. Міська влада, у повноваження якої входить забезпечення умов нормального проживання для своїх мешканців, дуже часто самоусувається від виконання своїх обов’язків. Відповідь стандартно одна: немає грошей, хоча місто володіє майже 30 мільйонним бюджетом.
Яскравим прикладом можуть слугувати події, які відбулися минулого тижня у місці компактного проживання чопських ромів. Розчаровані діяльністю міської влади та небажанням вирішувати їхні проблеми значна кількість мешканців провулку та вулиці Приозерна звернулися в агітаційний намет Юлії Тимошенко. Відсутність дорожного покриття, що не дає можливість заїжджати машинам швидкої допомоги, погане вуличне освітлення головної вулиці міста, що веде до європейського кордону, проблеми із отриманням різного роду довідок, - ось що хвилює мешканців провулку Приозерний.
З такими запитаннями вони неодноразово зверталися і до міської влади, але відповідь була однаковою немає коштів, а якщо і кошти є, то казначейство не переводить їх виконавцям робіт. Відповідь із управління Державного казначейства в Ужгородському районі свідчить про те, що міська влада протягом року навіть не зверталася щодо розрахунків за виконані роботи із ремонту вуличного освітлення, а отже можна сказати відкрито обманювала мешканців з провулку Приозерний.
Одразу після звернення містян одну із проблем уже вдалося вирішити за сприянням міського активіста Валерія Самардака, який за власні кошти закупив щебінь й облаштував частину вуличного покриття у цьому провулку. Можна уже аргументувати, що це не перший внесок благодійності та меценатства цієї людини. Зі слів Валерія Володимировича, є ще багато міських проблем, які можна виконати.
Звідси випливає не одне запитання до міських чиновників.
Чому міська влада із таким великим міським бюджетом не змогла протягом 8 років виконати свої обіцянки та зробити вуличне покриття в цьому провулку?
Чи потрібна нам така міська влада, яка так дбає про свою громаду?
Висновок напрошується один, що не красиві слова, а добрі справи повинні прикрашати будь-яку людину.
Отож шановні читачі розмірковуйте та думайте самі.
PS. Коли стаття готувалася до друку стало відомо, що колишній прокурор дав вказівку органам міліції здійснити перевірку щодо завезення щебеню у провулок Приозерний, а заступник міського голови Буркуш А.А. навіть ініціював зустріч із приватним підприємцем, що надавав послуги з перевезення щебеню. Звідси можна зрозуміти, що міська влада не допомагає, а навпаки інколи навіть перешкоджає у вирішенні важливих міських проблем.
Мій Чоп
Логін
Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.