Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Що таке біометричні паспорти?

Як відомо, з 1 січня 2015 року в Україні розпочнеться оформлення та видача біометричних паспортів. Кабміном затверджено зразок та технічний опис бланка біометричного паспорта для громадян України, а також порядок оформлення, видавання, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм, його тимчасового затримання та вилучення.

Як зазначив заступник начальника ГУ ДМС України в Закарпатській області Михайло Рак, на останньому засіданні колегії Державної міграційної служби, яке відбулося у Києві 14 листопада, цьому питанню була приділена особлива увага.
Кожен обласний центр отримає до кінця року по одному комплекту пристрою для зняття біометричних даних. Згодом кількість таких пристроїв збільшиться до 600 по країні. Відзначалося, що біометричний паспорт це лише один з кроків на шляху до лібералізації візового режиму з ЄС. Україна має виконати ще низку умов. Тому поки власники таких документів їздити за кордон без віз не зможуть.
Перехід на біометричні документи відбуватиметься поступово. Паралельно з біометричними виготовлятимуться і звичайні закордонні паспорти. Нагадаємо, відмінність документів нового зразка в тому, що вони містять безконтактний електронний носій (чіп), на який записується інформація про власника з метою його ідентифікації. Вони найбільш захищені від підробок і роблять неможливим користування біометричними документами будь-ким, окрім власника. Суттєве підвищення ступеня захищеності нашого суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму є головною ідеєю впровадження біометричних паспортів. До речі, їх уже видають більше 90 країн із 193 держав-членів ООН.
Біометричний паспорт, відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, що підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус» та міжнародних стандартів, міститиме два види даних: основні й додаткові. До основних відносяться докладна інформація про людину — оцифрована фотографія особи, оцифрований підпис, прізвище, ім'я, дата народження. Додаткові відомості — це відбитки пальців. Ці відомості вноситимуться виключно за згодою людини.
Документи, що посвідчують особу, видані до моменту початку оформлення біометричних документів, будуть чинними. Тобто, закордонний паспорт буде дійсним до дати, зазначеної у паспорті, як кінцева дата дії. З ними можна буде і надалі виїжджати за кордон та отримувати візи. Обміняти його на біометричний паспорт це право, але не обов’язок людини. Так само, як і право людини відмовитися від біометричних документів через релігійні переконання.
Термін дії біометричного закордонного паспорта – 10 років, а біометричного проїзного документа дитини – 4 роки ( зараз – 3 роки). Строки виготовлення біометричних документів повинні бути наступними: звичайний режим – 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання, терміновий режим – 7 робочих днів.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
2024