Насильство у сім’ї - це не вирок
Діти - це наше майбутнє. Основне завдання працівників транспортної міліції достукатись до маленьких сердець та навчити дітей довіряти їм. Особи, щодо яких застосовується насильство, не розказують про це стороннім, оскільки переживають, що насильник продовжить свої дії або соромно розповісти про проблему в сім’ї.
Від насильства в сім’ї найбільшу травму отримують діти. Побачивши це все, вони стають більш агресивними та замкнутими, в них часто просипається відчуття ненависті та бажання помсти кривднику. У діяльність правоохоронних органів входить допомога таким сім’ям та проведення профілактичної роботи з кривдником.
Працівниками транспортної міліції у справах дітей на ст. Чоп та інспектор служби у справах дітей Чопської міської ради Олександра Дзьоба провели лекцію-бесіду у Чопській ЗОШ № 2 на тему: «Попередження насильства в сім’ї». Прийшли на зустріч з школярами, щоб навчити їх довіряти правоохоронним органам та повідомляти, якщо у їх сім’ї трапляється насильство звертатись до них.
Зустріч проходила у довірливій бесіді з учнями. Також серед учнів проводилось анонімне анкетування, тому що не всі діти можуть сказати про застосування насильства в сім’ї. Провели бесіду з вчителями та психологами школи, а також з проблемними дітьми. Начальник лінійного відділу полковник міліції Петро Мельник зазначив, що працівники транспортної міліції приєднались до акції «16 днів проти гендерного насильства» та проводять із своїми підшефними бесіди щодо протидії насильству в сім’ї.
- Звичайно ми постійно співпрацюємо зі школами та проводимо у своїх підшефних школах лекції на різні теми, - зауважив Петро Мельник.
Звертається увага на дітей із неблагополучних сімей. Насильство проявляється не тільки у синцях, травмах та ударах, потрібно звертати увагу на дітей у яких занижена самоооцінка, відсутність інтересу до життя. Разом спільними зусиллями ми постараємося допомогти сім’ям в яких з певних причин присутнє насильство у сім’ї, - зазначили працівники транспортної міліції на ст. Чоп.