Людське горе, яке спіткало чопську сім’ю, витягнуло на поверхню величезну кількість міських проблем (ВІДЕО)
Сьогодні надвечір, близько 20.00 год. в Чопі по вул. Берег ** загорівся та майже повністю вигорів приватний будинок. Зі слів очевидців, які були присутніми на пожарі загорання сталося в прибудові, передумовою якого був потужний вибух, який відчули мешканці навколишніх будинків та багатоповерхівок. Пожежні машини їхали довго. На очах величезної кількості містян нажите родиною майно перетворювалося в попіл.
Людське горе, яке спіткало цю сім’ю, знову витягнуло на поверхню величезну кількість міських проблем. На пожежу спочатку прибув автомобіль міської пожежної частини. За технологічним процесом на пожежі повинні виїжджати дві пожежні машини. Зі слів пожежників в нашому місті чергує лише один пожежний автомобіль, другий, як резервний, чомусь забраний в місто Ужгород.
Чому у десятитисячному місті із великими навколишніми районними селами чергує лише один пожежний автомобіль?
Хто економить на людському горі?
Бочки води, якою була заправлена пожежна цистерна не хватило для повного гасіння пожару. Пожежники розпочали процес пошуку справного пожежного гідранту. На допомогу було викликано пожежну машину станції Чоп, але чи за відсутності досвіду чи інших обставин пожежна команда діяла якось не впевнено, тому майже загашена пожежа розгорілася ще з більшою силою та перекинулася на основну будівлю будинку.
Поки пожежники-залізничники розгортали водяні рукави, сухий дерев’яний дах будинку спалахнув та майже весь вигорів. Дивлячись на процес гасіння можна було побачити, що вода з пожежної чомусь лилася з усіх сторін машини , але не давала в пожежному рукаві відповідний водяний тиск.
Знайшовши майже справний пожежний гідрант міські пожежники підключилися та допомогли у приборканні вогню. Зі слів міських пожежників на сьогоднішній день у нашому місті значна частина водяних колодязних гідрантів є непридатними для використання, адже їх ніхто не обслуговує та й тиск води у трубі є малим. За їхню справність відповідає власник міської водяної труби, водяники Львівської залізниці (ВОДЧ-5), які повинні чистити вуличні колодязі та обслуговувати пожежні гідранти.
Контроль за справну міську систему пожежної безпеки, в тому числі і за справністю роботи водяних гідрантів лежить на органах місцевого самоврядування, тобто на міській владі. Ось ще одне болюче міське комунальне питання, яке повинно вирішуватися міськими посадовцями.
Але наша міська влада зайнята іншим, їй ніколи, адже вона дуже інтенсивно бореться з міськими активістами.
Розвалена система міського життєзабезпечення, сьогодні виплиснула на поверхню результат безгосподарності та показала, що ми не захищені, тому бережімо себе та своє майно від вогню.
Логін
Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.