Скільки сьогодні в нашому місті працює комунальних підприємств - «тайна за сімома замками»: одне, два чи три ?
Чому така утаємниченість діяльності міських комунальних підприємств та що за цим стоїть?
Переглядаючи офіційний сайт Чопської міської ради можна ствердно сказати, що в нашому місті працює лише одне комунальне підприємство МКП ЖКГ «Тиса». Правда, ні про діючі тарифи чи послуги, які надає ця організація на офіційному сайті міської ради ані слова. Як працює ЖКГ «Тиса» мешканці міста знають дуже добре, адже свіжий випадок «варварського» вирубування дерев у міському парку не обійшовся без них.
Отже, за інформацією офіційного сайту міської ради в Чопі працює лише одне комунальне підприємство МКП ЖКГ «Тиса» .
Але це не так. Можливо для більшості мешканців Чопа це стане сюрпризом, але у нашому місті існують ще два комунальних ринки. Один ринок під романтичною назвою МКП «Чоппроект» , звично розташований по вул. Вербовій (директор О.Батуріна ), другий так і називається – комунальне підприємство «Чопський ринок» . Де він розташований і хто здійснює керівництво цим стратегічним та секретним міським підприємством поки–що залишається тайною.
В кінці 2013 року в місті розгорівся скандал із захоплення металевих контейнерів на міському ринку та руйнуванням двох капітальних будівель невідомими особами. За даним фактом до сьогоднішнього дня йде судовий спір.
На початку 2014 року новопризначений директор комунального підприємства МКП «Чоппроект» (раптово!!) знайшла на вулиці Вербовій, знахідку із 96 торгівельних павільйонів та 1 навісу і сумлінно «передала» знахідку ціною майже 250 000 грн. Чопській міській раді.
Депутати міської ради радо прийняли знахідку та двома своїми рішеннями передали їх назад комунальним підприємствам міста.
Рішенням №13 сесії Чопської міської ради від 25.03.2014 року, яке можна переглянути за цим посиланням, було тихесенько створене комунальне підприємство «Чопський ринок» Чопської міської ради з статутним фондом 20 (двадцять) тисяч гривень, яке на праві господарського відання отримало від міської влади 53 «знайдених» металевих торгівельних павільйони.
Через три місяці, інше комунальне підприємство МКПП "Чоппроект" рішенням №10 сесії Чопської міської ради від 15.07 2014 року, яке можна переглянути за цим посиланням, на праві господарського відання отримало від міської влади решту 43 металевих торгівельних павільйони та 1 навіс.
Отже, на землях чопського ринку працює 2 комунальних підприємства?
Про роботу одного з них, МКП «Чоппроект», громаді міста відомо через декілька кримінальних проваджень, які було відкрито за статтями кримінального Кодексу ч.3 ст.185, ч.2 ст.296, ст.356 ч.1, ст.197-1.
Хто ж такий таємничий директор комунального підприємства «Чопський ринок», на якій землі здійснює діяльність дане підприємство, адже вся земля чопського базару надана в користування підприємству МКПП "Чоппроект" чи сплачуються податки з діяльності цього підприємства, що з статутним капіталом підприємства?
Чому 53 павільйони –«знахідки» знаходяться на чужій землі? Кошти за оренду всіх 96 павільйонів торговці ринку сплачують на рахунки МКП «Чоппроект» чи ні?
Як завжди, запитань дуже багато.
Відповіді на них, сподіваємось, ми отримаємо найближчим часом, її нам нададуть слідчі органи РВ УМВС Закарпатської області та прокуратури.
Логін
Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.