Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Хто повинен відшкодовувати збитки у випадку затоплення квартир? Порада фахівця

Комунікації в Чопі старі. Більше того вони починають нагадувати про себе, що пора подбати про їх ремонт. І відбувається це, як правило у самий непідходящий момент. Зрозуміло, що злива 17 липня цього року спричинила чимало незручностей міським господиням.

Внаслідок забиття дахових водостічних труб залито не менше, як шість квартир. Потерпілі городяни бідкаються, що внаслідок затоплення, у них пошкоджено меблі, стіни, стелі, ламіновані підлоги, одним словом збитки чималі.
Сталася, ця біда, як стверджують джерела через те, що дахові водовідвідні труби ніхто не перевіряє на засмічення, тобто, де тонко там і рветься.

Звичайно, що не зайвим буде знати, як діяти у разі, якщо вашу квартиру не дай Боже залило водою.

Насамперед, необхідно подзвонити в МКП “Тиса” і викликати до вас додому комунальників, аби вони в обов'язковому порядку задокументували аварію, що сталася у вас.

Буде просто відмінно, якщо ви зможете сфотографувати всі «руйнування», заподіяні потопом. І буде ще краще, якщо користуючись при цьому цифровим фотоапаратом, ви поклопочетеся про те, аби на всіх знімках, зроблених вами, стояла дата і час зафіксованих «руйнувань».

Коли представники комунального підприємства прибудуть до вас у квартиру, наполегливо вимагайте складання письмового акту про пошкодження, в якому б було максимально перераховано все зіпсоване ваше майно (включаючи меблі, килими, світильники, електропобутову техніку, одяг, взуття і так далі).

Якщо в тому, що сталося винен ваш сусід, то бажано, аби огляд квартири був зроблений в його присутності. Акт підписується вами (відповідальним квартиронаймачем), посадовими особами “Тиси” і сусідом. Якщо винен в потопі сусід відмовляється підписувати акт, то в документі так і слід вказати: «Такий-то від підписання акту відмовився».

Одну копію акту слід передати представникам “Тиси”, а другу залишити у себе. І, нарешті, домогтися підписів під актом від співробітників “Тиси”.
Після фіксування наслідків затоплення, вам слід скласти письмову заяву в “Тису” про затоплення вашої квартири. У заяві слід детально описати обставини затоплення квартири (час, місця в квартирі, які піддалися псуванню – коридор, ванна кімната і так далі), а також викласти ваші вимоги: ремонт за рахунок “Тиси”, ремонт за рахунок сусіда, ремонт, або компенсація збитків силами “Тиси” і сусіда.

До заяви слід прикласти ксерокс-пію екземпляра акту, що є у вас. Один екземпляр заяви повинен залишитися у вас з відміткою “Тиси” про те, що дана заява від вас прийнята.
Може трапитися, що комунальне підприємство всіляко затягуватиме вирішення вашого питання. Не зневіряйтеся і не «ведіться» на умовляння комунальників почекати, не скандалити і так далі – беріть ініціативу в свої руки! Для цього вам необхідно так би мовити, легалізувати об'єм своїх збитків. Зробити це можна звернувшись до незалежних експертів.

Роздобувши офіційний експертний висновок, вам буде простіше, а головне – більш аргументовано розмовлятиме з комунальниками. Досвід показує, що сусід, частково винний в затопленні, погодиться компенсувати частину збитку відразу ж, як тільки побачить акт, підписаний співробітниками комунального підприємства, а згодом – і офіційну експертизу.

З “Тисою” може статися складніше. Не виключено, що там будуть затягувати, але коли побачать копію позовної заяви до суду про відшкодування збитку, підкріплене відповідним актом, експертизою і так далі—погодяться на ваші вимоги.

Ну, звичайно не слід також забувати, що потерпілі можуть отримати матеріальну допомогу від мерії, а тому доречно звернутися з відповідною письмовою заявою до міського голови долучивши до неї акт про розміри заподіяної вам шкоди.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
2024