ФУТБОЛЬНИЙ “ЛОКОМОТИВ” ПОТРЕБУЄ ЗАМІНИ “БРИГАДИ”...
Уже тривалий час в спортивному середовищі Чопа дискутується тема щодо незадовільної гри чопської футбольної команди з претензійною назвою «Локомотив». Маючи найкраще бюджетне фінансування серед команд Ужгородського району, де власне наші «локомотивщики» уже другий рік змагаються за футбольний трофей, але все безуспішно.
Правда, у 2007 році футболісти «Локомотива» зайняли третє місце, поміж сільських команд Ужгородщини. Проте були сподівання, що в цьому році футбольний клуб, який очолює заступник міського голови Арпад Буркуш, проявить себе набагато краще. Адже могли, наприклад, вихованці чопського футболу, які в іншому складі грали за команду Львівської залізниці, зайняти перше місце в чемпіонаті «Укрзалізниці» з міні-футболу.
Нещодавно футбольний сезон фінішував і стало зрозуміло, що надії чопських уболівальників не cправдилися. Виявилося, що у наших футболістів, окрім назви, немає нічого «локомотивного». Часті програші, які демонструє чопський «Локомотив» в чемпіонаті Ужгородського району, стали уже звичною справою. Одним словом, протягом сезону команда показала нестабільний футбол. Взяти до прикладу зустріч «Локомотива» і футбольної команди села Середнє, яка відбулася незадовго до завершення футбольного сезону. Так, ось наші футболісти програли з рахунком -11:0 !
Такого розгромного і принизливого результату старожили чопського футболу не пам’ятають. І зверніть увагу: це - поразка від сільської футбольної команди. Про що це може засвідчувати ? Певна річ, що вичерпні відповіді на подібні питання може дати тільки фахівець. Але навіть не будучи спеціалістом у галузі футболу можна дійти висновку, що у наших футболістів впродовж сезону не завжди була присутньою належна мотивація на перемогу, в тому числі і матеріальна. Наслідком невиразної гри є і відповідний результат – п'яте місце серед сільських команд Ужгородського району.
Звичайно, що футбольна команда Чопа, як міста обласного підпорядкування, давно мала б виступати в чемпіонаті Закарпаття, де успішно проявили себе чимало сільських футбольних команд нашого краю. Проте після такого бездарного завершення “Локомотивом” сезону -2008, чопівчани ще не скоро будуть мати нагоду вболівати за свою команду на футбольних турнірах обласного рівня. Ось тут не зайве зазначити, що на утримання футбольної команди «Локомотив» із міського бюджету у 2008 році асигновано понад сімдесят п’ять тисяч гривень.
Звичайно, що після таких спортивних здобутків, на які спромоглися наші футболісти цього року, варто подумати: чи доцільно фінансувати команду в такому складі взагалі. Витрачати кошти, без мінімальної гарантії отримати більш-менш пристойний результат - недопустима розкіш для міського бюджету.
Певна річ, що в футбольне міжсезоння потрібно нарешті розібратися в причинах нестабільної гри футбольної команди «Локомотив». Необхідно вияснити: це наслідок бездарної гри чи результат бездарного менеджменту? Та власне, про який менеджмент може йти мова, якщо основними футбольними спеціалістами в фізкультурному товаристві «Локомотив» є… Лариса Ступак, Ольга Пивоварник...? Чи не в цьому основна причина подібного становища в чопському футболі? Звичайно, що виникає питання: чому чопський футбол віддано на відкуп громадській організації «Локомотив», де рішення стосовно його розвитку у нашому місті приймають ці поважні дами, які не мають жодного уявлення про цей вид спорту? Невже в Чопі не знайдеться достойних фахівців у галузі футболу, які зможуть сформувати стабільно граючу команду ? Переконаний, що таких спеціалістів у нашому місті достатньо. Але чому вони не займаються цією справою ? Відповідь напрочуд проста: з деякого часу в Чопі все відбувається за принципом: «чоботар хліб пече, а пекар чоботи шиє». Отже є очевидним, що чопський футбольний “Локомотив” потребує зміни бригади…
Мій ЧОП
|