Закарпатська влада планує підняти тарифи на автобусні перевезення в області ?
Закарпатська обласна державна адміністрація підготовила проект розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами у приміському та міжміському внутрішньообласному сполучені" Зазначеним проектом для всіх суб’єктів господарювання встановлено розмір плати на перевезення пасажирів і багажу автобусами у приміському та міжміському внутрішньообласному сполучені. Про це повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.
Проект та аналіз регуляторного впливу буде розміщено для збору пропозицій та зауважень від юридичних та фізичних осіб. "Зауваження і пропозиції юридичних і фізичних осіб адміністрація прийматиме за електронними адресами [email protected] або у письмовій формі головному управлінню економіки облдержадміністрації (м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 411) та представництву Держпідприємництва у Закарпатській області за електронною адресою: [email protected] або в письмовій формі (м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 297) протягом одного місяця з дня публікації проекту розпорядження та аналізу регуляторного впливу", - зазначено у повідомленні.
Нагадаємо, що раніше підняти тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами намагався виконавчий комітет Мукачівської міської рада. Однак, проти такого рішення різко виступили місцеві депутати – БЮТівці і це питання на деякий час зняли з порядку денного.
|